NADAL Poszukiwana – kotka szaro-bura SZUKAMY CAŁA POSLKA

Numer mikroczip : :

tosia-0.jpg tosia_20170424_crop-1.jpg tosia_kocyk-2.jpg tosia_budka_05112017-3.jpg tosia_20161206-4.jpg

NADAL POSZUKIWANA ! W styczniu ub. zaginęła dorosła kotka szaro-bura pręgowana. Z natury przyjazna, jednak w obcym miejscu może sprawiać wrażenie bojaźliwej. Być może ktoś widział ją u sąsiada lub błąkającą się w jakimś gospodarstwie. Za odnalezienie lub informację dotyczącą jej miejsca pobytu przewidziana WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA 1000 zł !
W tej chwili MOŻE BYĆ WSZĘDZIE !!! Została SKRADZIONA przez sąsiadów PSYCHOPATÓW – Rafała i Justynę P. oraz jej ojca Józefa S. z Ostrzeszowa (kobieta to pseudopsycholog z Ostrzeszowa). W/w kradną, znęcają się oraz wywożą z dala od domu i brutalnie porzucają na łaskę losu cudze koty, które mają swoich opiekunów. UWAŻAJCIE NA TYCH ZWYRODNIALCÓW !!!
Kotka została skradziona i porzucona, może przebywać w miejscowościach: Doruchów, Ostrzeszów, Przytocznica, Tokarzew, Potaśnia, Myje, Siedlików, Komorów, Mikstat, Przedborów, Bukownica, Grabów, Bierzów, Rojów, Syców, Olszyna, Parzynów, Rzetnia, Ignaców, Szklarka Przygodzicka, Szklarka Myślniewska, Niedźwiedź, Przygodzice, Antonin, Ostrów Wlkp. , Kalisz, a nawet o wiele dalej !

Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *